4K Vizyon Projeler

Şekerpınar Kültür Merkezi’nde Sona Yaklaşıldı

Şekerpınar Kültür Merkezi’nde Sona Yaklaşıldı

Çayırova Belediyesi tarafından kentin sosyal, kültürel ve sportif hayatına yeni bir nefes getirmek amacıyla geçtiğimiz aylarda inşaat çalışmalarına başlanan Şekerpınar Kültür Merkezi projesinde çalışmalar hızlı bir şekilde ilerliyor.  16 dönüm alan üzerinde yapımı devam eden proje içerisinde 600 kişilik düğün salonu, konferans salonu, sinemalar, Kütüphane, Gençlik Merkezi, Bilgievi, Anne-Çocuk Kulübü, Muhtarlık, çeşitli kültür ve sanat alanları, alışveriş alanları, kafeteryalar ve ... Devamı »

Çayırova’nın Vizyon Projesi Kent Park Hızla Yol Alıyor

Çayırova’nın Vizyon Projesi Kent Park Hızla Yol Alıyor

Çayırova’nın ticaret merkezi, kültürel ve sosyal yaşam alanı olarak planlanan Kent Park’ta çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. İlçenin en önemli giriş noktasında yer alan ve merkezi bir konuma sahip proje tamamlandığında yeni bir yaşam merkezi olacak olan Kent Park, Çayırova’ya değer katan projeler arasında yerini alacak. Çayırova’nın Yenimahalle girişinde yapımına başlanan ve hızla devam eden 4K Vizyon Projelerinin ilki Kent Park ... Devamı »

Necmettin Erbakan Kültür Merkezi Hızla Yükseliyor

Necmettin Erbakan Kültür Merkezi Hızla Yükseliyor

2017 Yılını kültürel değişim ve dönüşüm yılı olarak belirleyen ve bu çerçevede dev projelerini hayata geçiren Çayırova Belediyesi, Kocaeli’nin en büyük Kültür Merkezi’nin inşaatını sürdürüyor. Yaklaşık olarak 40 Milyon Liralık bir maliyetle yapımı devam eden proje merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın ismini Çayırova’da yaşatacak. Çayırova’nın kentleşme ve kentlileşme kimliğini kazanması için önemli yatırımlara imza atan belediye, 2016 yılının sonlarında başladığı ... Devamı »