4K Vizyon Projeler

Kocaeli’nin En Büyük Kültür Merkezleri Çayırova’da

Kocaeli’nin En Büyük Kültür Merkezleri Çayırova’da

Çayırova Belediyesi’nin dev projeleri arasında yer alan Cumhuriyet Mahallesi Kültür Merkezi ile Kocaeli’nin en büyük Kültür Merkezi olan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi projeleri hızla ilerliyor. 50 Milyon Liralık 2 Dev Tesis 50 Milyon Liralık maliyetle her iki Kültür Merkezinin inşaat çalışmalarına devam eden belediye, Çayırova’nın 2 yeni dev tesisle tanışması adına yoğun bir çalışma programı sergiliyor. Her iki ... Devamı »

Cumhuriyet Mahallesi Kültür Merkezi Projesi Göz Kamaştırıyor

Cumhuriyet Mahallesi Kültür Merkezi Projesi Göz Kamaştırıyor

Çayırova’nın çekim gücünü arttıracak, kültürel ve sosyal dönüşümünü sağlayacak, büyümesine ve gelişimine katkı sağlayacak projelere hız veren Çayırova Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesine kazandıracağı Kültür Merkezi Projesinin çalışmalarına başladı. Proje 6 Ayda Tamamlanacak Çayırova genelinde eğitim, kültür, sanat, sağlık gibi birçok projeyi tamamlayarak ilçeye değer katan Çayırova Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi’nde inşa edeceği Kültür Merkezi ile bölgedeki kültürel ve sosyal yaşamı canlandıracak. 16 ... Devamı »

Kent Park Çayırova’nın Vizyonu Olacak

Kent Park Çayırova’nın Vizyonu Olacak

Çayırova Belediyesi, ilçenin Yenimahalle Kavşağı girişinde hayata geçireceği Kent Park Projesi için çalışmaların startını verdi. 23 dönüm alan üzerine içerisinde sosyal ve kültürel yaşam alanlarının yanı sıra ticari alanlarında yer alacağı proje için tüm hazırlıklarını tamamlayan belediye, alan üzerindeki hafriyat ve temel kazı çalışmalarının ardından hızını arttırdı. Bölgenin Yeni Cazibe Merkezi Olacak Çayırova ve bölge halkının çoluk çocuğuyla nefes alabileceği ... Devamı »

Kocaeli’nin En Büyük Kültür Merkezi İçin İlk Adım Atıldı

Kocaeli’nin En Büyük Kültür Merkezi İçin İlk Adım Atıldı

2016 yılında birçok projeye imzasını atan Çayırova Belediyesi, 2017 yılında da Kocaeli’nin en donanımlı ve modern Kültür Merkezi için çalışmalara başladı. İlçeye sınıf atlatacak vizyon projelerden biri olan Kültür Merkezi Projesi için belediye alan içerisindeki okulun yıkım işlemlerini geçtiğimiz yıl sonunda gerçekleştirdi. Proje çalışmaları tamamlanan ve ihale aşaması geçilen Çayırova Kültür Merkezi için öneümüzdeki günlerde ilk kazma vurulacak. Kısa süre ... Devamı »