Salı , 19 Mart 2019

4K Vizyon Projeler

Kent Meydanı Projesi Başladı

Kent Meydanı Projesi Başladı

Çayırova’nın vizyonuna değer katan ve 4K ile formüle edilen projelerin son adımı Kent Meydanı’yla atılıyor. Başkan Demirci’nin en önemli yatırımlarımız olarak adlandırdığı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi, Kent Park ve Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi ile birlikte 4K ile formüle edilen çalışma Kent Meydanı’yla tamamlanacak. 25 Dönüm Alanda Dev Bir Meydan 25 dönüm alan üzerinde bulunan Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi’nin ... Devamı »

Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde Sona Gelindi

Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde Sona Gelindi

2018 Yılı içerisinde yaptığı çalışmalarla ilçede sosyal, sportif ve kültürel alanlarda hızlı bir değişim gerçekleştiren Çayırova Belediyesi, değişim ve dönüşüm yılı olarak belirlenen bu dönemde ilçede dev yatırımları bir bir hayata geçiriyor. Bu çerçevede Kocaeli’nin en büyük Kültür Merkezi’nin inşaatını hızlı bir şekilde tamamlayan Belediye yaklaşık olarak 70 Milyon Liralık yatırımla merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın ismini Çayırova’da yaşatacak. Sosyal ... Devamı »

Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi Tamamlandı

Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi Tamamlandı

Çayırova’nın eğitim, spor, kültür ve sanat alanında gelişimine büyük katkı sunacak olan Kültür Merkezleri projeleriden biri olan Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi tamamladı. Birçok alanda hizmet verecek olan projenin çevre düzenlemesinde ise sona gelindi. 1000 Kişilik Düğün Salonu 4K ile formüle edilen vizyon projeler arasında yer alan Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi, açılış için gün sayıyor. 1000 kişilik düğün salonu, sinema ve ... Devamı »

Demirci, “4 Yılda; 80 Büyük Proje, 400 Milyonluk Yatırım”

Demirci, “4 Yılda; 80 Büyük Proje, 400 Milyonluk Yatırım”

Çayırova ilçesinin gelişimini hızlandıran yatırımlara imza atarak, ilçenin değişim ve dönüşümünü sağlayan Belediye Başkanı Şevki Demirci, devam eden dev yatırımları ve sosyal projeleri inceledi. “Çayırova’nın Fiziki Değişimi %90 Oranına Ulaştı” 4 yılda 80 proje ile 400 Milyonu aşan bir hizmet karnesini ortaya koyan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, yapılan her bir projeyi yakından takip ederek ve kontrol altında tutarak yoluna ... Devamı »

Kent Park; Hizmete Hazır

Kent Park; Hizmete Hazır

Çayırova Belediyesi’nin vizyon projesi olan Kent Park’ta sona gelindi. Çevre düzenlemesi devam eden ve aydınlatma çalışmalarıyla renklenen proje ilçeye değer katan bir prestij olarak göze çarpıyor.  Yeşil Bir Proje: Kent Park  Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin yakından takip ettiği ve her detayıyla ilgilendiği Kent Park Projesi süs havuzlarıyla, alışveriş alanlarıyla, dinlenme alanlarıyla, kafe-restoranlarıyla ve çocuklara özel oyun alanları, etkinlik alanlarıyla tam ... Devamı »