Cumartesi , 16 Şubat 2019
Az maliyet ile çok iş

Az maliyet ile çok iş

Marangoz atölyesi ile hem kendi hem de kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçlarını kendi bünyesinde karşılayan Çayırova Belediyesi, demir atölyesini daha aktif hale getirerek tasarruf tedbirlerini attırıyor.

Demir Atölyesi İle Tüm İlçenin İhtiyaçları Karşılanıyor

Çayırova Belediyesi tarafından aktif hale getirilen Kaynak atölyesi ile ilçe genelinde yapılan yol ve parkların korkulukları, yağmur suyu mazgallarının yapımı, kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçlarının karşılanması sağlanıyor. Deneyimli personellerin görev aldığı atölyede yapılan ürünler ile büyük ölçüde tasarruf ediliyor. Gelen talepler doğrultusunda üretim yapılan atölyede okullardan parklara kadar birçok alanda ürünler yapılıyor. Özellikle park ve yüksek duvarlar için korkuluk talebinin yoğun olduğu atölyede seri üretim yapılarak ihtiyaçlar karşılanıyor.

Tüm Ürünleri En Az Maliyet İle Üretiyoruz

Konu ile ilgili değerlendirme yapan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Belediye bünyesinde bulunan gerek marangoz gerekse demir atölyesini son derece kalifiye ustalarımızla çok yönlü olarak kullanmaya gayret sarf ettiklerini söyledi. Kendi bünyelerinde ürettikleri tüm ürünleri en az maliyet ile ürettiklerini ifade etti.