Pazartesi , 22 Ekim 2018
Başkan Demirci, ENİŞMER’i Ziyaret Etti

Başkan Demirci, ENİŞMER’i Ziyaret Etti

Başkanımız Şevki Demirci, ENİŞMER’i ziyaret etti. Beraberindeki başkan yardımcısı Fikriye Çelik, AK Parti Çayırova İlçe Başkan Yardımcıları Turan Kocagöz, Ekrem Karahan, Ekrem Çelik ve AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Feride Dinç ile birlikte Engelli İş Merkezi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Şevki Demirci, burada engelli vatandaşlarla bir araya geldi.

ENİŞMER Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Başaran ile ziyarette bir araya gelen Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, ENİŞMER’in çok anlamlı bir kuruluş olduğunu söyledi. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile bir program tertip ettiklerini ifade eden ENİŞMER Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Başaran, katılımlarından dolayı Belediye Başkanı Şevki Demirci’ye teşekkürlerini iletti. Başaran, “ENİŞMER’in bir kuruluşu olan iş merkezimiz belediye hizmet binasında faaliyet gösteriyor. Buradaki desteklerinden dolayı Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Burada yapılan her bir işin, çalışan kardeşlerimize yansıdığını belirtmek istiyorum. Burada daha da ileriye gideceğimizi biliyorum” dedi.

Gerçekleştirilen programda sözlerine 3 Aralık Dünya Engelliler gününü kutlayarak başlayan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, “Özel kardeşlerimizin hayatlarını kolaylaştırmak ve istihdam sağlamak öncelikli görevlerimizdir. Biliyorsunuz ki herkes bir engelli adayıdır. Bunun için bizler elimizden geldiği kadar kardeşlerimizin ihtiyacına yetişmeye çalışıyoruz. Hükümetimizin bu konudaki çalışmalarını hepimiz biliyoruz. İş adamlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve halkımız ile el ele vererek engelleri aşmaya devam edeceğimizi düşünüyorum” dedi.