Perşembe , 21 Şubat 2019
Başkan Demirci, Programlarını Yoğunlaştırdı

Başkan Demirci, Programlarını Yoğunlaştırdı

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci hafta sonu yoğun bir programı geride bıraktı. Düğün ve etkinliklerin yanı sıra hafta sonu programında taziye ziyaretleri de gerçekleştiren Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’ye belediye başkan yardımcısı Orhan Keskin, belediye meclis üyesi Vahit Terzi, AK Parti Çayırova İlçe Başkan Vekili İsmail Ballı ve AK Parti Çayırova İlçe Başkan Adayı Zafer Kılıç eşlik etti.

Hafta sonu programlarına hacı ziyaretleri ile başlayan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, hac vazifesini yerine getiren Mustafa Köse, Enver Pala ve Mehmet Yıldız’ı evlerinde ziyaret etti. Aynı gün içerisinde 3 ayrı eve konuk olarak hac vazifesini yerine getiren hacıları ziyaret eden başkan Demirci, Mustafa Köse, Enver Pala ve Mehmet Yıldız’a haclarının hayırlı olması dileklerini iletti.

Ziyaretlerine düğünlerle devam eden Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Candan ve Akkuş ailelerinin evlatları, Esin ve Arif’in nikahlarını kıydı. Genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileyen başkan Demirci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sözlerini hatırlatarak, çiftlere 3 çocuk tavsiyesinde bulundu.

Yine gün içerisinde çeşitli taziyelere katılarak Çayırova’lıların yanında olmaya gayret gösteren Belediye Başkanı Şevki Demirci, hafta sonu programını asker uğurlamasına katılarak bitirdi. Balcılar ve Karaca ailelerinin oğulları Burak ve Emre’nin asker uğurlamasına katılan başkan Demirci, asker adaylarına hayırlı teskereler dileyerek programını noktaladı.