Pazartesi , 22 Ekim 2018
Başkan Demirci, Sevgi Evlerini Ziyaret Etti

Başkan Demirci, Sevgi Evlerini Ziyaret Etti

Başkanımız Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nun katılımı ile Çayırova Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu Müdürlüğü’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Valilik tarafından düzenlenen program çerçevesinde Kocaeli Valisi Güzeloğlu’na eşlik eden başkan Demirci, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’na Çayırova’daki yatırım ve projeler hakkında bilgiler verdi. Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu Müdürü Dr. Ekrem Faruk Taşcı ve sevgi evlerinde kalan çocuklar tarafından karşılanan Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Ayşe Güzeloğlu’na Vali Yardımcısı Abdullah Etil, Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu ve eşi Gülsüm Çelenkoğlu, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ve eşi Gül Demirci, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, İlçe Emniyet Müdürü Osman Gül eşlik etti.

2010 yılında kurularak hizmete sunulan ve şu anda 59 çocuğa ev sıcaklığını ve ortamını sunmaya çalışan sevgi evlerinde her bir evi ayrı ayrı ziyaret eden heyet, daha sonra idari binada bulunan toplantı salonunda çocuklar tarafından hazırlanan şiir, şarkı ve dans gösterilerini izledi. Gösterilerin ardından küçük Mine’nin yaş gününü kutlayan Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu eşi Ayşe Güzeloğlu ile birlikte Mine’nin hediyelerini takdim etti. Çocukların tamamına hediye verilen program hatıra fotoğrafı ile son buldu.