Çarşamba , 20 Mart 2019
Başkan Demirci’ye Trabzonlulardan davet var

Başkan Demirci’ye Trabzonlulardan davet var

Gebze Trabzonlular Derneği Başkanı Necdet Demirtaş ve yönetim kurulu üyeleri, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’yi makamında ziyaret etti. 25 Nisan’da Gebze Kent Meydanında düzenleyecekleri 1. Trabzonlular Festivali davetiyesini başkan Demirci’ye takdim eden Demirtaş, düzenleyecekleri festivalin önemi hakkında bilgiler aktardı.

Trabzonluların Gebze’de buluşmasına imkan sağlayacak bir festivale imza atacaklarını ifade eden Gebze Trabzonlular Derneği Başkanı Necdet Demirtaş, bu anlamlı günde başkan Demirci’yi de aralarında görmenin kendilerini mutlu edeceğini açıkladı. 25 Nisan’da yapılacak programa tüm halkında davetli olduğunu dile getiren Demirtaş, misafirperverliğinden dolayı başkan Demirci’ye teşekkürlerini iletti.

Derneklerin bu tür programlarla kültürlerini yansıtması, birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajlarının en güzel anlarda verilmesi adına önemli işlere imza attıklarını belirten Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, öncelikle gerçekleştirecekleri festival için Trabzonlular Derneği Başkanı Necdet Demirtaş’ı tebrik etti. Derneklerin düzenlediği bütün programların ayrı ayrı önemi olduğunu ifade eden Demirci, 25 Nisan’da açılışı yapılacak festival programı için dernek yönetimine kolaylıklar diledi.

Gebze Trabzonlular Derneğinin organize ettiği 1. Gebze Trabzonlular Festivali 25 Nisan 3 Mayıs tarihleri arasında Gebze Kent Meydanında gerçekleştirilecek. Festivalin açılışı 25 Nisan 2015 Cumartesi günü saat 14:00’da Onay Şahin ve Zeynep Birinci konseriyle start alacak.