Cumartesi , 16 Şubat 2019
Başkan Karaosmanoğlu Çayırova’da

Başkan Karaosmanoğlu Çayırova’da

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Büyükşehir Belediyesi ve Çayırova Belediyesi tarafından yapımı devam eden çalışmaları inceledi. Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ile birlikte üstyapı yatırımlarını gezen başkan Karaosmanoğlu aynı zamanda Çayırova Belediyesi tarafından hizmete sunulan Aile Sağlık ve Yaşam Merkezini inceledi.

Üstyapıda İlerleme Kaydedildi

Çayırova ve Büyükşehir Belediyeleri tarafından sürdürülen üstyapı çalışmaları çerçevesinde ilçede bazı noktalarda incelemeler gerçekleştiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, başkan Demirci’den çalışmaların süreci hakkında bilgiler aldı. Gerçekleştirilen ve devam eden üstyapı çalışmalarının hızla ilerlediğini aktaran Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Yunus Emre Caddesi’nin yanı sıra birçok sokağında üstyapıya kavuştuğunu ayrıca kısa sürede eğitime açılacak 2 yeni okulun çevresinde düzenleme çalışmalarının yapıldığını kaydetti.

Sağlık Ocağı Yeni Yerinde Hizmete Başladı

Özgürlük Mahallesi’nde bulunan Aile Sağlık ve Yaşam Merkezi’nde sağlık ocağının hizmete başladığını aktaran başkan Demirci, yine aynı çatı altında bilgi evinin ilerleyen günlerde hizmete sunulacağını, ptt ödeme noktalarının da yine bu merkezde konuşlandırılacağını söyledi. Çayırova ve Büyükşehir ile koordineli bir şekilde ilçeye hizmet aktarmaya devam edeceklerinin altını çizen Demirci, Çayırova ya gösterdiği hassasiyetten dolayı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkürlerini iletti.