Perşembe , 21 Şubat 2019
Çağdaşkent’e yeni “Semt Konağı”

Çağdaşkent’e yeni “Semt Konağı”

Hafta sonu havaların iyileşmesi ile birlikte soluğu Çağdaşkent Rekreasyon Alanında alan Çayırova’lılara Belediye Başkanı Şevki Demirci eşlik etti. Hafta sonu programları çerçevesinde Rekreasyon Alanında piknik yapan, alan içindeki parklarda vakit geçiren vatandaşları ziyaret eden Demirci, yeni müjdeler verdi.

Başkan Demirci Piknikçileri Ziyaret Etti

Çağdaşkent Rekreasyon Alanını dolduran vatandaşlarla bir araya gelen başkan Demirci, piknik yapan ve parklarda vakit geçiren Çayırova’lılarla sohbet etti. Rekreasyon alanı hakkında vatandaşlara bilgiler sunan Demirci, yapılan çalışma hakkında piknikçilerinde fikirlerini aldı. Vatandaşların takdirle karşıladığı rekreasyon alanının daha fazla geniş alana sahip olduğunu aktaran Demirci, alanın Kuştepe Ormanı’na kadar uzandığını, dere yatağı boyunca yürüyüş yollarının, dinlenme alanlarının ve piknik alanlarının oluşturulduğunu söyledi.

Başkan Demirci, Müjdeyi Verdi

Rekreasyon alanındaki piknikçileri ziyaretinde çocuklarla da vakit geçiren başkan Şevki Demirci, parklarda oynayan çocukların aileleri ile ayaküstü sohbet etti. Büyükşehir Belediyesi iş birliği içerisinde rekreasyon alanını güzelleştirmeye, ağaç yönünden zenginleştirmeye devam ettiklerini vurgulayan Demirci, rekreasyon alanı içerisinde yeni projelerin hayat bulacağını açıkladı. Demirci, “Rekreasyon alanımız Çayırova’mızın nefes aldığı alan haline gelmeye başladı. Sabırla ve titizlikle sürdürülen çalışmalarda binlerce fidanı toprakla buluşturduk. Şimdi burada projelerimizin hayat bulacağı zamana yaklaştık. Alan içerisinde semt konağı oluşturarak, çocuk kulübü, Bilgievi ve kütüphaneyi halkımızın hizmetine sunacağız” diyerek, bu alanın oluşmasında büyük emeği olan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür ettiğini dile getirdi.

Rekreasyon alanı boyunca piknikçileri ziyaret eden başkan Demirci’ye vatandaşlar da ilgi gösterdi. Hem rekreasyon alanı hemde yapılan çalışmalar için teşekkürlerini ileten vatandaşlarla bir araya gelen Demirci, çalışmaların devam edeceğini aktararak, piknikçilere bol bol sohbet etti.