Pazartesi , 21 Ocak 2019

Haberler

Büyükakın’dan Demirci’ye Ziyaret

Büyükakın’dan Demirci’ye Ziyaret

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Çayırova Belediyesi’nde Belediye Başkanı Şevki Demirci’yi ziyaret etti. Yaklaşan yerel seçimler öncesinde yoğun bir çalışma temposuna girdiklerini aktaran Büyükakın, başkan Demirci’ye Çayırova’ya kattığı dev yatırımlar ve değerli hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Büyükakın, “Gönül Belediyeciliği Ön Planda Olacak” Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Büyükakın ve Demirci, 31 Mart’ta gerçekleşecek olan ... Devamı »

Çayırova Belediyesi 2018 Yılında 4 Bin Engelli Vatandaşa Hizmet Verdi

Çayırova Belediyesi 2018 Yılında 4 Bin Engelli Vatandaşa Hizmet Verdi

İlçedeki bireysel farklılığı olan vatandaşları kapalı kapılar ardından çıkarılarak topluma kazandırılması, günlük ihtiyaçlarının karşılanması ve yaşam kalitelerinin yükseltilmesi adına önemli işlere imza atan Çayırova Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi, 2018 yılı içerisinde çeşitli konularda 4 Bin engelli vatandaşa hizmet verdi.Çayırova Belediyesi Var Engel Yok Bireysel farklılığı olan vatandaşların engellerini kaldırmak için her alanda hizmet veren Çayırova Belediyesi, 2018 yılı içerisinde 4 ... Devamı »

Başkanlardan Birlik ve Beraberlik Mesajı

Başkanlardan Birlik ve Beraberlik Mesajı

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, 2019 yılı yerel seçimleri için aday gösterilen AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi ve İlçe Başkanı Ekrem Karahan ile bir araya geldi. Demirci, “Dur Durak Bilmeden Çalışmaya Devam Edeceğiz” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kocaeli aday tanıtım toplantısında Çayırova Belediye Başkanlığına Aday gösterdiği Bünyamin Çiftçi’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden ve çıkmış olduğu bu yolda ... Devamı »

Başkan Demirci’den Gazeteciler Günü Mesajı

Başkan Demirci’den Gazeteciler Günü Mesajı

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında; “Gazeteciliğin evrensel ilkeleri çerçevesinde vatan ve milleti için ilkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışıyla çalışan basın mensuplarımızın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun.” dedi. Demirci, “İnsanlara sağlıklı ve doğru haber akışı sağlayan basın mensuplarının üstlendiği misyon ve görev oldukça önemlidir. Bu önemli görevi hakkıyla icra ... Devamı »

Çayırova’da Öğrenci Yazar Buluşmaları Ahmet Şimşirgil İle Devam Etti

Çayırova’da Öğrenci Yazar Buluşmaları Ahmet Şimşirgil İle Devam Etti

Eğitim, öğretim ve gençlik alanlarında faaliyetleri destekleyen seminer, konferans ve söyleşiler düzenleyen Çayırova Belediyesi, gençlerin kültür ve medeniyet değerlerini özümsemiş, geleceğini tarihinden aldığı güçle şekillendiren yeni bir gençliğin yetişmesini hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda gençlere hem kitap okuma alışkanlığı kazandırılması adına hem de tarihimizi doğru kaynaklardan öğrenmeleri için öğrenci yazar buluşmaları düzenleyen Çayırova Belediyesi, yeni bir söyleşide eğitimci yazar Prof. Dr. ... Devamı »

Başkan Demirci, Hasbihal Buluşmalarını Sürdürüyor

Başkan Demirci, Hasbihal Buluşmalarını Sürdürüyor

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, birebir halkla buluştuğu ve yatırımlar hakkında fikir alışverişinde bulunduğu Hasbihal Buluşmalarının 2019 yılındaki ilk programında Bilgievleri bünyesinde eğitim alan öğrencilerin velileriyle bir araya geldi. Haftanın belirli günlerinde devam eden programlarda hem yatırımları değerlendiren hem de gerçekleştirilmiş olan tüm projelerin halk nezdindeki olumlu yada olumsuz sonuçları birinci elden ölçen Demirci, Akse Mahallesi Hakcan Döven ve Atatürk ... Devamı »

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’den Yeni Yıl Mesajı

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’den Yeni Yıl Mesajı

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, yeni yıl dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınlayarak,  2019 yılının Türkiye’ye ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini dileyerek, “Acısıyla tatlısıyla bir yılı geride bıraktık. 2019 yılı insanlık için acıların yaşanmadığı, demokrasi ve refahın yükseldiği bir yıl olsun. Yeni yıl umutlarımızın başlangıç yılı olsun” dedi. Demirci, “2019 Barış Kardeşlik Ve Hoşgörü Yılı Olsun” Demirci, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, 2019 ... Devamı »

Çayırova Belediyesi 2018 Yılında 20 Bin Sanatsevere Ev Sahipliği Yaptı

Çayırova Belediyesi 2018 Yılında 20 Bin Sanatsevere Ev Sahipliği Yaptı

Her hafta gerçekleştirdiği çocuk ve yetişkin tiyatrolarıyla ilçede kültür ve sanatı canlı tutan Çayırova Belediyesi, yeni bir yetişkin tiyatrosuna daha ev sahipliği yaptı. Emine Şenlikoğlu’nun aynı adlı eserinden tiyatroya aktarılan “İdamlık Genç” isimli tek perdelik tiyatro oyununu ilçe halkının beğenisine sunan Çayırova Belediyesi, 2018 yılı içerisinde tiyatro günleri kapsamında 20 bin sanatsevere ev sahipliği yaptı. “İdamlık Genç” İsimli Tiyatro Çayırova’lılardan ... Devamı »

Başkan Demirci SGK Çalışanlarıyla Bir Araya Geldi

Başkan Demirci SGK Çalışanlarıyla Bir Araya Geldi

Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinden birisi olan halk toplantılarına yeni bir boyut kazandıran Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, “Hasbihal Buluşmaları” adı altında her kesimden insanla bir araya gelerek katılımcı yerel yönetimin ve sosyal belediyeciliğin en güzel örneğini sergilemeye devam ediyor. Çayırova’da Hasbihal Buluşmalarında Bir Yılda 40 Bin Vatandaşa Ulaşıldı Bu güne kadar gerçekleştirilen Hasbihal buluşmalarıyla taksici esnafından sağlık çalışanına, eğitim ... Devamı »