Çarşamba , 26 Haziran 2019

Haberler

Sanayicilerimizle Kentimize Değer Katacağız

Sanayicilerimizle Kentimize Değer Katacağız

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, sanayicilerle istişare ve işbirliği yaparak, Çayırova’ya değer katacaklarını söyledi. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, ilçede üretim yapan sanayi kuruluşlarını ziyaret ediyor. Her konuşmasında istişareye önem verdiklerini vurgulayan Başkan Çiftçi, sanayici ve işadamlarını yerinde ziyaret ederek karşılıklı fikir alış verişinde bulunuyor. Kendi sektörünün lider firmalarından olan Güven Kepçe, Honda ve De-Ka Eletroteknik firmalarını ziyaret eden Başkan ... Devamı »

Çiftçi, Mahalle Mahalle Vatandaşları Dinliyor

Çiftçi, Mahalle Mahalle Vatandaşları Dinliyor

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, vatandaşların görüş, öneri ve isteklerini yerinde dinlediği mahalle meclisi toplantılarının ikincisini Akse Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin mahallelerde başlattığı danışma meclisi toplantılarının ikincisi Akse Mahallesi’nde gerçekleşti. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, başkan yardımcıları, birim müdürleri, mahalle muhtarları ile çok sayıda vatandaşın hazır bulunduğu mahalle meclisi büyük ilgi gördü. Seçim beyannamesinde yer ... Devamı »

ÇADEM Yeni Yerinde Hizmet Veriyor

ÇADEM Yeni Yerinde Hizmet Veriyor

Çayırova Belediyesi Aile Danışmalık ve Eğitim Merkezi (ÇADEM), Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezindeki yeni yerinde hizmet vermeye devam ediyor. Daha önce belediye hizmet binasında bulunan Aile Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, haftanın beş günü  08:30 ve 17:30 saatleri arasında ücretsiz hizmet veriyor. Danışmanlık hizmeti Aile içi iletişim problemlerinin  minimuma indirilmesi ve sorunların çözülmesi, ebeveynlerin sağlıklı çocuk yetiştirebilme becerilerinin geliştirilmesi için ... Devamı »

Çiftçi, Muhtarlarla Mahalleyi Gezdi

Çiftçi, Muhtarlarla Mahalleyi Gezdi

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Emek ve İnönü mahallesinde incelemelerde bulundu. Saha gezilerine ağırlık veren Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Emek ve İnönü Mahallelerinde incelemelerde bulundu. İnönü Mahallesi Muhtarı Nur Gökhan ve Emek Mahallesi Muhtarı Hüseyin Çapkın ile birlikte iki mahallenin hizmette öncelikli noktalarında incelemeler yapan Başkan Çiftçi, muhtarların talep ve isteklerini yerinde dinledi. Muhtarların refakatinde iki mahalleyi gezen Başkan ... Devamı »

Çayırova’da Engelliler Yalnız Değil

Çayırova’da Engelliler Yalnız Değil

Çayırova’da yaşayan engelli bireylerin yaşamlarını kolaylaştırmak, toplumsal, sosyal ve kültürel hayatta daha çok yer alabilmeleri amacıyla Çayırova Belediyesi tarafından hizmete sunulan “Engelli Koordinasyon Merkezi” hizmet ağlarını her geçen gün genişleterek çalışmalarını sürdürüyor. İki ayda 735 vatandaşa hizmet Engelli vatandaşların önündeki tüm engelleri kaldırmak ve gündelik yaşamlarını kolaylaştırmak için Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin talimatı ile hizmetlerine yenilerini ekleyen Engelli Koordinasyon ... Devamı »

Yaz Okulları Kayıtları Devam Ediyor

Yaz Okulları Kayıtları Devam Ediyor

Çayırova Belediyesi yaz okulları kayıtları devam ediyor. Futbol, basketbol, voleybol, yüzme, jimnastik, karate, müzik, resim, drama branşlarında açılacak yaz spor okulu kayıtları bilgievleri ve anne çocuk kulüpleri ile yüzme branşı kayıtları ise yarı olimpik yüzme havuzunda alınıyor. Kayıt için gerekli evraklar 24 Haziran’da başlayacak olan kayıtlar için nüfus cüzdanı fotokopisi, bir adet fotoğraf, başvuru formu ve ikametgah gerekiyor. Eğitimler, bilgievleri, ... Devamı »

Çiftçi, Mahalle Muhtarları İle Buluştu

Çiftçi, Mahalle Muhtarları İle Buluştu

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek görüş, öneri ve taleplerini dinledi. Belediye Başkan Yardımcısı Saadettin Arıkboğa ve Zabıta Müdürü Zafer Uyar’ın da hazır bulunduğu toplantıda konuşan Başkan Çiftçi, mahalle muhtarları ile sürekli işbirliği içinde ve koordineli bir şekilde çalışacaklarını söyledi. Çayırovalıların belediye yönetimine aktif katılımlarını sağlamak için fikir ve önerilerin değerli olduğunu ifade eden Başkan ... Devamı »

Başlama Vuruşu Başkan Çiftçi’den

Başlama Vuruşu Başkan Çiftçi’den

    Çayırova Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası, Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin santra vuruşuyla başladı. Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen birimler arası futbol turnuvası, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçinin santra vuruşuyla başladı. Çayırova Stadyumu’nda düzenlenen turnuvanın açılış maçına katılan başkan Çiftçi,  turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenleri tebrik ederek, tüm takımlara başarılar diledi. Destek Hizmetleri ve Ulaşım ... Devamı »

Başkan Çiftçi, Vatandaşlarla İç içe

Başkan Çiftçi, Vatandaşlarla İç içe

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, vatandaşlarla iç içe olmaya devam ediyor. Makamdan çok halkın arasında olmayı tercih eden Başkan Çiftçi, bir yandan makamda vatandaşları kabul ederken diğer yandan da belediyenin çalışmalarını yakından takip ediyor. Esnaf ziyaretleri de yapan ve vatandaşların görüş, öneri ve isteklerini yerinde dinleyen, çözümler üreten Başkan Çiftçi, hafta sonunu da yoğun bir program ile geçirdi. Dernek programlarının ... Devamı »

Mahalle Meclisleri Yenimahalle’den Başladı

Mahalle Meclisleri Yenimahalle’den Başladı

Başkan Çiftçi, seçim beyannamesinde verdiği sözleri yerine getirmeye devam ediyor Mahalle meclisleri Yenimahalle’den başladı Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “ Halkımızı dinliyoruz, kentimizi birlikte yönetiyoruz” sloganı ile seçim beyannamesinde söz verdiği mahalle meclisine Yenimahalle’den başladı. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, seçim beyannamesinde söz verdiği mahalle meclisi toplantılarına Yenimahalle’den başladı. Vatandaşların belediye yönetimine aktif katılımını sağlamak, görüş, öneri ve fikirlerini dinlemek ... Devamı »