Haberler

Çayırova’da Coşkulu Sünnet

Çayırova’da Coşkulu Sünnet

Çayırova Belediyesi, Sosyal Belediyecilik alanındaki en önemli hizmetlerinden olan Sünnet Şöleninde bu yıl 400 çocuğu sünnet ettirdi. Anadolu Sağlık Vakfı ve Konak Hastaneleri ile yapılan iş birliği içinde gerçekleşen sünnetlerin ardından coşkulu bir kutlama programı da yapıldı.   400 Çocuk Erkekliğe İlk Adımı Attı  Her yıl geleneksel olarak düzenlenen sünnet şöleninde bu yıl 400 çocuk erkekliğe ilk adımı attı. Anadolu ... Devamı »

Derneklerden Demirci’ye Ziyaret

Derneklerden Demirci’ye Ziyaret

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, yoğun geçen yatırım incelemelerinden kalan zamanlarında başkanlık makamında misafirlerini kabul etmeyi sürdürüyor. haftanın büyük bir bölümünde tamamlanan ve devam eden projeleri gezen, esnaf ve dernek ziyaretleriyle vatandaşlarla bir araya gelen başkan Demirci, belirli günlerde de makamında misafirlerini konuk ediyor.  Öz Tuzla-Topkapı Otobüsçüler Derneği Başkanı Metin Tekin ve Özgürlük Mahallesi Ehlibeyt Camii Derneği yönetimini kabul eden ... Devamı »

1621,1622 ve 1770 nolu adalarda yapılan İmar Uygulaması İşlemi

1621,1622 ve 1770 nolu adalarda yapılan İmar Uygulaması İşlemi

İlçemiz sınırları dahilinde 1621, 1622, 1770 nolu adalar, 1702 Ada 26 Parsel, 1701 Ada 30 Parsel, 1772, 1776 ile 1775 nolu adalar arasında kalan tescil harici alan, 1770 ile 1765 nolu adalar arasında kalan tescil harici alan ve 1774, 1642, 1765 ile 1767 nolu adalar arasında kalan tescil harici alanlarda yapılan  3194 sayılı İmar Kanununun 18.Madde uygulama işlemi  Belediyemiz Encümeninin 28.05.2018 tarih  2018/591 sayılı kararı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Encümeninin ... Devamı »

Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi Tamamlandı

Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi Tamamlandı

Çayırova’nın eğitim, spor, kültür ve sanat alanında gelişimine büyük katkı sunacak olan Kültür Merkezleri projeleriden biri olan Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi tamamladı. Birçok alanda hizmet verecek olan projenin çevre düzenlemesinde ise sona gelindi. 1000 Kişilik Düğün Salonu 4K ile formüle edilen vizyon projeler arasında yer alan Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi, açılış için gün sayıyor. 1000 kişilik düğün salonu, sinema ve ... Devamı »

35 Kilometrelik Altyapı Üstyapı İle Bütünleşiyor

35 Kilometrelik Altyapı Üstyapı İle Bütünleşiyor

Çayırova’nın fiziki değişimini hızla sürdüren ve ilçenin kentleşme yolundaki yatırımlarını arttıran belediye, en önemli ve gerekli olan altyapı, üstyapı yatırımlarını da bir yandan sürdürüyor. 4 Yılda %90 Oranlarındaki Büyük Başarı İlçe genelinde altyapı ve üstyapı noktasında %90 oranlarını aşan Çayırova Belediyesi, son dokunuşları İnönü, Akse ve Emek Mahalleleri’nde gerçekleştiriyor. İSU Genel Müdürlüğü ile ortaklaşa yürütülen altyapı çalışmalarında önemli aşamalar kaydederek ... Devamı »

Çayırova Belediyesi 10. Sünnet Şöleni Renkli Görüntülere Sahne Olacak

Çayırova Belediyesi 10. Sünnet Şöleni Renkli Görüntülere Sahne Olacak

Çayırova Belediyesi`nin geleneksel hale getirdiği Toplu Sünnet Şöleni 18 Temmuz Çarşamba günü (bugün) Saat 18.00’da Belediye Hizmet Binası önünde bir dizi organizasyon ile gerçekleşecek. Çayırova Belediyesi tarafından bu yıl 10.’su düzenlenen toplu sünnet şöleninde daha önceden Anadolu Sağlık Merkezi ve Özel Gebze Konak Hastanesinde uzman hekimlerce  birinci sınıf hastane ortamında cerrahi müdahale ile sünnet işlemleri gerçekleştirilen 387 çocuk erkekliğe ilk ... Devamı »

15 Temmuz Destanı Çayırova’da Bir Kez Daha Yaşandı

15 Temmuz Destanı Çayırova’da Bir Kez Daha Yaşandı

Çayırova Belediyesi, 15 Temmuz darbe girişiminin 2. yıldönümünde düzenlediği etkinliklerle demokrasi nöbetini tamamladı. 7’den, 70’e Çayırova’lıların büyük ilgisi ile düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirildi. Şehitler İçin Kur’an Okundu 15 Temmuz 2016 yılında fetö terör örgütünce yapılan hain darbe girişiminin 2. Yıldönümünde Çayırova’da darbe şehitleri anıldı. Darbenin unutulmaması için bir dizi etkinlikler düzenleyen Çayırova Belediyesi ... Devamı »

Çayırova, 15 Temmuz Şehitlerini Unutmadı

Çayırova, 15 Temmuz Şehitlerini Unutmadı

Çayırova Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında tarihi günün 2. Yıldönümünde etkinliklerine şehitler için Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başladı. Akse Mahallesi Semt Meydanı içerisindeki Akse Camii bahçesinde gerçekleştirilen programa Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü İbrahim Şahin, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür ve ... Devamı »

Demirci, “4 Yılda; 80 Büyük Proje, 400 Milyonluk Yatırım”

Demirci, “4 Yılda; 80 Büyük Proje, 400 Milyonluk Yatırım”

Çayırova ilçesinin gelişimini hızlandıran yatırımlara imza atarak, ilçenin değişim ve dönüşümünü sağlayan Belediye Başkanı Şevki Demirci, devam eden dev yatırımları ve sosyal projeleri inceledi. “Çayırova’nın Fiziki Değişimi %90 Oranına Ulaştı” 4 yılda 80 proje ile 400 Milyonu aşan bir hizmet karnesini ortaya koyan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, yapılan her bir projeyi yakından takip ederek ve kontrol altında tutarak yoluna ... Devamı »

Tuna Caddesi Yenileniyor

Tuna Caddesi Yenileniyor

Fatih, Yavuz Sultan Selim, Yeşil Vadi, Muammer Aksoy, Rahmi Dibek, Bosna, Fevzi Çakmak, İstiklal, Uğur Mumcu, Adnan Kahveci ve Muhsin Yazıcıoğlu Caddelerini prestijli caddeler uygulaması ile yenileyen, ışıl ışıl modern caddeler inşa eden Çayırova Belediyesi, 2018 yılı içerisinde prestijli caddeler kervanına katacağı 4 caddeden biri olan Tuna Caddesi ile yoluna devam ediyor. Toplamda 15 Cadde Prestij Kazanmış Olacak Her türlü ... Devamı »