Salı , 19 Mart 2019
Çayırova’da Altyapı Hamlesi

Çayırova’da Altyapı Hamlesi

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova’nın altyapı eksikliklerini ve altyapı noktasındaki projeleri İSU Genel Müdürü İlhan Bayram’la bir araya geldiği toplantıda görüştü.

İSU’nun Çayırova Planı

Toplantı çerçevesinde 2015 yılı yatırım planını anlatan İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, Kocaeli’nin genelinde İSU’nun ciddi yatırımlar gerçekleştirdiğini ve Çayırova’nın da 2015 yılı programı çerçevesinde İSU yatırımlarını yıl içerisinde alacağını aktardı.

Çayırova Belediyesi başkanlık makamında İSU Müdürü İlhan Bayram ile bir araya gelen Belediye Başkanı Şevki Demirci, 2015 yılında İSU ve belediye işbirliği ile yapılacak yatırımları değerlendirdi. Özgürlük ve Atatürk Mahallelerindeki altyapı eksikliklerine değinerek konuyu ele alan başkan Demirci, bu eksikliklerin tamamlanması ve Emek Mahallesi’ndeki altyapı yatırımlarının bitirilmesi adına çalışmaları hızlandıracaklarını belirtti.

2015 Yılı Yatırımlarla Geçecek

Çayırova’da özellikle ciddi bir altyapı çalışmasına imza atılacağını vurgulayan Demirci, Özgürlük ve Atatürk Mahallelerinde kısmi bir çalışma gerçekleştirileceğini söyledi. Bu çerçevede altyapısı tamamlanan tüm noktalarda üstyapı çalışmalarına da geçebileceklerini ifade eden başkan Demirci, 2015 yılının yatırımlarla dolu geçeceğini belirtti.

Sorunsuz Altyapısı Olan Bir Çayırova

Yatırım yapılacak alanların bölgelere ayrıldığını kaydeden Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Özgürlük Mahallesi’nde yapılacak altyapı yatırımında Ertuğrul Gazi Caddesi, İstiklal Caddesi ve Muammer Aksoy Caddesi arasında kalan bölgedeki eksikliklerin tamamlanacağını ve buna ek olarak aynı bölgede üstyapı yatırımlarının devam edeceğini söyledi. Bunun yanı sıra Atatürk Mahallesi’ndeki eksiklikleri de tamamlayıcı bir yol izleyeceklerini söyleyen Demirci, Emek Mahallesinin tamamlanması ile sorunsuz altyapısı olan Çayırova’ya bir adım daha yaklaşacaklarını vurguladı.