Cuma , 27 Kasım 2020
Çiftçi Üniversitelilerle Buluştu

Çiftçi Üniversitelilerle Buluştu

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Çayırova’da ikamet eden ve üniversiteyi kazanan gençlerle bir araya gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde spor ve polis akademisi hazırlık kurslarında sınavlara hazırlanan ve üniversiteyi kazanan öğrencilerle buluşan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, şimdide geçtiğimiz eğitim ve öğretim döneminde belediye gençlik merkezinde üniversite sınavlarına hazırlanan ve Türkiye’nin değişik yerlerindeki üniversiteleri kazanan öğrencilerle bir araya geldi.

GÜZEL GELECEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Belediye Kültür Salonu’nda buluştuğu öğrencilere nasihatlerde bulunan Başkan Çiftçi, Çayırova’nın geleceği olarak gördükleri gençliğe güzel bir gelecek imkânı sunmak için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi. Hedeflerinin eğitimde ilçenin başarı çıtasını daha da yukarıya taşımak olduğunun altını çizen Başkan Çiftçi,” En büyük yatırım eğitim ve geleceğe yapılan yatırımdır. Aydınlık yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

GENÇLERE KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK Öğrencileri tek tek dinleyen Başkan Çitçi, tebrik edip başarı dileklerini ilettiği gençlere her zaman kapılarının sonuna kadar açık olduğunu sözlerine ekledi.