Perşembe , 17 Ocak 2019
Çözüm için 444 12 21 hizmetinizde

Çözüm için 444 12 21 hizmetinizde

Çözüm odaklı hizmet anlayışını kendine ilke edinen ve hizmet birimlerini kurumsal kimliğe kavuşturan Çayırova Belediyesi 444 12 21 numaradan Çağrı Merkezi ile vatandaşın sorun ve beklentilerine anında cevap veriyor.

Çayırova’da Çözümün Adı 444 12 21 Çağrı Merkezi

Çayırova Belediyesi bünyesinde oluşturulan, vatandaşların talep, istek ve şikayetlerine anında cevap verilmesini sağlayan 444 12 21 numaradan Çağrı Merkezi, profesyonel ekibi ile belediyenin gülen yüzü oldu. Sesli kayıt sistemi ile desteklenen 444 12 21 numaradan hizmet hattı vatandaşlar tarafından gelen taleplerin, ilgili birim ile paylaşılarak sorunların vatandaşlar adına çözüme kavuşturulmasını sağlıyor. Hafta içi mesai saatlerinde çalışmalarını sürdüren hizmet hattına ilgi artarak devam ediyor. Vatandaşlar belediyeye gelmeden sorun ve taleplerini hizmet hattı sayesinde çözüme kavuşturuyor. Çağrı merkezine gelen her istek ve şikayet ilgili birimler aracılığı ile mutlaka sonuçlandırılıyor, süreç ve sonuç hakkında vatandaşlara bilgi veriliyor. Telefonla gelen istek ve şikayetlerin yanı sıra web sitesinden gelen istek ve şikayetler de profesyonel sürece tabii tutularak sonuçlandırılıyor ve vatandaşa e-posta veya telefon aracılığı ile bilgi veriliyor.

1 Yılda 7.742 Çağrı Çözüme Ulaştırıldı

Profesyonel bir ekip tarafından yürütülen çalışmayla vatandaşı memnun eden çözüm odaklı bir anlayışı ön planda tutan Çayırova Belediyesi Çağrı Merkezi, 2014 yılı içerisinde gelen 7.742 çağrıyı ilgili birimlere ulaştırarak çözüme kavuşturdu.