Pazar , 20 Ocak 2019
Cumhuriyet Kupası Heyecanı Başladı

Cumhuriyet Kupası Heyecanı Başladı

Çayırova Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Cumhuriyet Kupası Sportif Müsabakaları masa tenisi turnuvası ile başladı.

Başkan Demirci, Öğrencilere Başarılar Diledi

Masa tenisi, basketbol ve badminton olmak üzere 3 ayrı branşta düzenlenecek turnuvaların startı Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci tarafından verildi. Kapalı spor salonunda ortaokul ve lise öğrencilerinin katılımı ile saat 10:00’da başlayan turnuva da öğrencilere başarılar dileyen başkan Demirci, bir süre öğrencilerle masa tenisi oynadı.

3 ayrı branşta gerçekleştirilmesi planlanan ve masa tenisi ile startı verilen müsabakaların açılışını yapan Belediye Başkanı Şevki Demirci, Cumhuriyet Kupası Sportif Müsabakalarında mücadele edecek tüm öğrencileri kutladı. Gençlerin her zaman sporla iç içe olması adına ilçedeki kurum ve kuruluşlarla bu tür organizasyonları sonuna kadar destekleyeceklerini ifade eden başkan Demirci, ilçedeki sportif tesis sayısının arttırılması için çalışmaların süreceğini kaydetti. Kapalı spor salonunun hemen arkasına olimpik yüzme havuzunun inşa edileceğini belirten başkan Şevki Demirci, salon sporlarının ve açık hava sporlarının daha da yaygınlaşacağını söyledi.