Çarşamba , 20 Mart 2019
Doğa İle İç İçe Bir Yürüyüş

Doğa İle İç İçe Bir Yürüyüş

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Çayırova Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar sonucunda yeşillendirilen rekreasyon alanı göz dolduruyor. Belediyelerce yapılan fidan dikimleri ile çevresindeki ormanlarla bir bütün haline gelen alan spor severlere doğa ile iç içe bir yürüyüş imkanını da sunuyor.

Hemen hemen her hafta gerçekleştirilen doğa yürüyüşleri kapsamında spor severlerin durağı olan rekreasyon alanı yeni fidanlarla buluşmaya devam ediyor. Binlerce fidanın toprakla buluştuğu çalışmaların yürütüldüğü alanda piknik alanları, kamelyalar, patika yollar ve ahşap köprüler bölgeye renk katıyor.

Çayırova Yeşille Buluşuyor

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci önderliğinde gerçekleştirilen sağlıklı yaşam yürüyüşüne yoğun bir ilgi gözlendi. Spor severlerin ilgisi ile renklenen yürüyüş doğa ile bütünleşen, yeni fidanların yeşerdiği rekreasyon alanından başladı. Rekreasyon alanından başlayan ve Kuştepe Ormanına uzanan parkuru geçen yürüyüş severler, yürüyüş esnasında rekreasyon alanındaki çalışmaları da görme imkanı yakaladılar.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin yanı sıra yürüyüşe AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve İlçe Emniyet Müdürü Osman Gül’de katıldı.