Salı , 19 Mart 2019

Doğa Okulu – 4 Mevsim Çayırova

Dört Mevsim Çayırova Projesi Bahar Programıyla Devam Ediyor

Dört Mevsim Çayırova Projesi Bahar Programıyla Devam Ediyor

Eğitim, sosyal ve kültürel çalışmaları alanında önemli projelerle adından sıkça söz ettiren Çayırova Belediyesi, Dört Mevsim Çayırova projesi ile minik doğa kaşiflerini ağırlamaya devam ediyor. İlkokul 3. ve 4. sınıfta okuyan öğrencilerin doğa ile tanıştığı ve tabiatın güzelliklerini öğrendiği proje bahar programı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Tüm yılı kapsayan projeyle Çayırova’yı dört mevsim tanıma fırsatı bulan öğrenciler yakın çevresindeki coğrafyayı, yaban ... Devamı »

Minik Kaşiflerin Doğa Sevgisi

Minik Kaşiflerin Doğa Sevgisi

Çayırova Belediyesi Bilgievlerinde eğitim gören öğrencilere yönelik düzenlenen Doğa Okulu projesi çerçevesinde minik öğrenciler Kuştepe Ormanında aldıkları eğitimler sonucu doğa kaşifi oldular. Doğa Okulunun son hafta konukları Şekerpınar Bilgievi öğrencileri oldu. 9-10 yaş grubu öğrenciler uzman doğa eğitmeni nezaretinde doğa ve tabiat hakkında temel bilgiler edindiler. Yaban hayatını keşfetmeye çıkan öğrenciler, ağaç ve çiçek türlerini incelediler. 20 öğrenciden oluşan grup, ... Devamı »

Minik Kaşifler Doğa İle İç İçe

Minik Kaşifler Doğa İle İç İçe

Çayırova Belediyesi’nin Bilgievlerinde eğitim gören öğrencilerine yönelik düzenlediği Doğa Okulu projesi çerçevesinde minik öğrenciler Kuştepe Ormanında Doğayı keşfetti. 16 Ağustosta başlayan doğa kampının ilk hafta konukları olan İnönü Mahallesi Yunus Ergüz Bilgievi ve Gençlik Merkezi öğrencileri doğa eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarını aldılar. Minik Kaşifler Doğa İle İç İçe 16Ağustos Salı günü İnönü Mahallesi Yunus Ergüz Bilgievi ve Gençlik Merkezi öğrencileri ile ... Devamı »

“Doğa Okulu Sergisi” açıldı!

“Doğa Okulu Sergisi” açıldı!

“Dört Mevsim Çayırova” ve “Doğa Okulu” projeleri kapsamında oluşturulan Doğa Okulu fotoğraf sergisi öğrencilerin karşısına çıktı. Eğitim, sosyal ve kültürel çalışmalar alanında önemli bir yer edinen “Dört Mevsim Çayırova” ve “Doğa Okulu” projelerinin fotoğraf sergisi açılışını Belediye Başkanı Şevki Demirci gerçekleştirdi. Proje Kapsamında İlk Etapta 980 Öğrenci Eğitim Aldı Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle yürüttüğümüz “Dört Mevsim Çayırova” projesi kapsamında 3. ... Devamı »

Çocuklarımızı doğa ile buluşturmaya devam ediyoruz

Çocuklarımızı doğa ile buluşturmaya devam ediyoruz

Belediyemiz tarafından başlatılan ve yaz dönemi eğitim programını geride bırakan Doğa Okulu, öğrencileri doğa ile buluşturdu. Yaz dönemi boyunca devam eden ve geçtiğimiz hafta tamamlanan doğa okulunda öğrenciler sertifikalarını aldı. Başkanımız Şevki Demirci’nin çocuklara yaz tatilinde hediye ettiği doğa okulu tamamlandı. Kuştepe Ormanı’nda uzman eğitmenler ve belediye koordinatörleri eşliğinde birçok eğitime katılan çocuklar, doğada yaşayan canlı türlerinin yanı sıra, çeşitli ... Devamı »

Doğa Okulu

Doğa Okulu

Bilgi ve başvuru detayları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Duyuru afişi için tıklayınız. Eğitim programını incelemek için tıklayınız. Devamı »