Perşembe , 21 Şubat 2019
Filomuza yeni bir iş makinası daha

Filomuza yeni bir iş makinası daha

Belediyemiz hizmetlerin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi adına bünyesine kattığı otobüslerin ardından, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde kullanılmak üzere 1 adet beko loder kazıcı ve yükleyici iş makinesi aldı.

Fen İşleri, Temizlik İşleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılan iş makinelerinin sayısını arttırma anlamın da çalışmalarını sürdüren belediye, yeni iş makinesini Devlet Malzeme Ofisi’nden teslim aldı. Başta Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde kullanılacak olan ve çalışma planına göre diğer müdürlükler bünyesinde de Çayırova’ya hizmet edecek iş makinesi kazıyıcı ve yükleyici özelliğinin yanı sıra itme, sıkıştırma ve tesfiye içinde kullanılabilecek.

Çayırova Belediyesi’nin hizmet birimlerinin başlarında gelen Fen İşleri, Temizlik İşleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğü gibi önemli müdürlüklerin çalışmalarında kolaylık sağlayacak hamleleri yapmaya gayret gösterdiklerinin altını çizen Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, “Çayırova’ya ve halkımıza hizmet etme adına her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Bu anlamda hizmet noktasında kullandığımız araçlarımıza yenilerini ekliyoruz. Yeni araçlarla hizmetlerimize devam ediyoruz” dedi.