Perşembe , 21 Şubat 2019
Hizmetlerimiz Sürecek

Hizmetlerimiz Sürecek

Çayırova 2014 yılını hizmetlerle geride bıraktı. 2014 yılında asfaltlama, kilit taşı yol yapımı, kaldırım çalışmaları, bakım ve onarım gibi Fen İşleri çalışmalarını ilçeye sunan Çayırova Belediyesi yeni yılda da planlı bir şekilde hizmetlerini sürdürecek.

9 Ayda, 8 Bin 500 Ton Sıcak Asfalt

9 aylık bir süre içerisinde ilçenin farklı mahallelerinde 8 Bin 500 ton sıcak asfalt uygulaması yapan Çayırova Belediyesi, ayrıca kilit taşı yol yapımı ve kaldırım çalışmalarını da düzenli olarak sürdürdü. Atatürk ve Özgürlük Mahallelerini kapsayan 8 Bin 500 ton sıcak asfalt yatırımı yapan belediye, 2015 yılı içerisinde de ilçenin tamamında çalışmalar planlıyor.

Yeni Caddeler

2014 yılında Çayırova yeni hizmetlere kavuştu. Çayırova Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Fevzi Çakmak Caddesi ve Yunus Emre Caddesi’nin yapımını gerçekleştirdi. Toplam uzunluğu 3.500 metre olan Fevzi Çakmak Caddesi’nde genişletme çalışmalarını tamamlayan Fen İşleri, gidiş geliş olarak hizmet veren caddeyi 2×2 olarak yeniden düzenledi. Aynı zamanda Yunus Emre Caddesini de yeni görünümüne kavuşturan belediye, 2015 yılı içerisinde de caddelere yatırımı sürdürecek.

Hizmetlerimiz Sürecek

Fen işleri alanında 9 aylık bir süre içerisinde Çayırova’ya hizmet yolunda büyük gayret sarfettiklerinin altını çizen Belediye Başkanı Şevki Demirci, kalıcı hizmet üreterek Çayırova’yı daha büyük projelere hazırladıklarını belirtti. Çayırova’nın büyük projelerle tanışacağı bir yıla hazırlandıklarını ifade eden başkan Demirci, “2014 yılını önemli miktarda hizmet üreterek geride bıraktık. Yeni yatırımların planlamasını da bir yandan yürüttük. 2015 yılı ilçemizin her köşesinde yatırımların gözle görünür hal aldığı bir yıl olacak. Fen İşleri açısından gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimize yeni yılda yenilerini ekleyerek, Çayırova’mızın tüm alt ve üstyapısını tamamlayacağız” dedi.