Perşembe , 17 Ocak 2019
İlk Semt Konağı İnönü Mahallesine

İlk Semt Konağı İnönü Mahallesine

Başkan Karaosmanoğlu ve Başkan Demirci, İncelemelerine İnönü Mahallesi’nde Devam Etti

Çayırova programında birçok noktada bir dizi incelemeler gerçekleştiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu yine Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci eşliğinde İnönü Mahallesi’nde yapımı tamamlanan semt konağında değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Demirci tarafından verilen bilgiler doğrultusunda semt konağı hakkındaki görüşlerini aktaran başkan Karaosmanoğlu, yapılan çalışmanın verimli bir hizmet noktasına dönüşeceğini ifade etti.

İlk Semt Konağı İnönü Mahallesine

Çayırova’nın ilk semt konağının İnönü Mahallesi’nde hizmete sunulacağının altını çizen başkan Demirci, sağlık ocağı, ptt ödeme noktaları, çocuk kulübü ve bilgi evi ile tam donanımlı bir tesisi mahalle sakinlerinin hizmetine sunacaklarının bilgisini Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na aktardı. Kısa süre içerisinde tüm alanlarda hizmete başlayacak konağın ince işçiliğinin tamamlanmak üzere olduğunu dile getiren başkan Demirci, buradaki incelemelerin ardından Fatih Tünel üstünde ve Ali Haydar Efendi Köprülü Kavşağı çevresinde yaptıkları düzenlemeleri başkan Karaosmanoğlu’na gösterdi.

Dekoratif ağaçlar ile Çayırova’nın girişine farklı bir hava ve renk katmaya çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Şevki Demirci, Ali Haydar Efendi Köprülü Kavşağı’na bağlanan 5101/5 sokağıda çift yönlü olarak hizmete açtıklarını ve yine bu alanda yeni bir kavşak düzenlemesi çalışmasında sona yaklaştıklarını belirtti. Yenimahalle’de yapımı bitmek üzere olan Yenimahalle İlköğretim Okulu çevresinde de incelemelerde bulunan heyete AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen ve belediye meclis üyeleri de katıldı.