Başkan Yardımcıları

Sadettin Arıkboğa

1966 yılında Bolu Göynük'te doğdu. 1990 Yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu...

1966 yılında Bolu Göynük'te doğdu. 1990 Yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra uzun yıllar Gebze'de serbest avukatlık yaptı. Serbest avukatlık yaparken Gebze, Darıca ve Çayırova Belediyelerinin zaman zaman avukatlık ve hukuk danışmanlıklarını yaptı. 1991 yılından bu yana yaptığı avukatlık mesleğinde önemli davalar üstlendi. Çayırova'nın ilçe olmasından sonra Çayırova'da AK Parti Kurucu İlçe Yönetimi'nde başkan yardımcılığı görevinde bulundu. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde AK Parti'den Çayırova Belediyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi belediye meclis üyeleriklerine seçildi. Av. Sadettin Arıkboğa aynı zamanda Çayırova Belediye Başkan Yardımcılığı görevini de yapmaktadır.

Kenan Tuzcu

1984 Gebze doğumlu olan Kenan Tuzcu, ilköğretimini Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu'nda, orta ve li...

1984 Gebze doğumlu olan Kenan Tuzcu, ilköğretimini Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu'nda, orta ve lise öğrenimini ise Gebze İmam Hatip Lisesi'nde tamamladı. 2001 yılında kazandığı 9 Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamladı. Ardından Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde Din eğitimi alanında yüksek lisans diplomasını aldı. 2007 yılında başladığı Diyanet İşleri Başkanlığı'nda imam hatiplik, murakıplık ve Din Hizmetleri Uzmanlığı görevlerinde bulundu. Belediye Başkan Yardımcısı olan Kenan Tuzcu, aynı zamanda Belediye Kültür İşleri Müdürü olarakta görev yapmaktadır.

Salih Palaz

1968 yılında Samsun'un Havza Dere Köyü'nde doğdu. İlk ve ortaokulu İstanbul Eyüp/Alibeyköy semtinde ...

1968 yılında Samsun'un Havza Dere Köyü'nde doğdu. İlk ve ortaokulu İstanbul Eyüp/Alibeyköy semtinde tamamlayıp, Alibeyköy Lisesi'den sonra 1989 yılında Yıldız Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun oldu. Askerlik görevini Manisa'da Asteğmen olarak tamamladıktan sonra, Samsun Havza İlçesi Belediyesi'nde planlamacı olarak çalıştı. Burada İmar Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Bu görevleriyle birlikte 19 Mayıs Üniversitesi Havza Meslek Yüksek Okulu İnşaat Teknik Bölümü'nde bir yıl proje dersleri verdi. Belediye encümen üyeliği ve bilirkişilik görevlerini de yapan Salih Palaz, Çayırova'da Belediye Başkan Yardımcılığı görevini sürdürüyor.

#cayirovabld