26 Ocak 2022 - 09:27
Çayırova’da “Kadın Buluşmaları’’ Programı

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “Kadın Buluşmaları’’ programı kapsamında bir araya geldiği Çayırova’lı kadınlara hizmetleri ve projeleri anlattı.

Çayırova Belediyesi Kültür Salonu’nda gerçekleşen programa kadınlar yoğun ilgi gösterdi.

İletişim uzmanı Şaban Kızıldağ’ın sunumundan sonra bir konuşma yapan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, projelerinde kente kimlik kazandırmak için büyük bir çaba sarf ettiklerini, bu kapsamda hastane, meydan, bilgi evi, kültür evi, kitap kahveler gibi birçok önemli çalışmayı başlattıklarını belirtti. Başkan Çiftçi, “Birçoğumuz farklı şehirlerden Çayırova’ya gelip buraya yerleştik. Artık burası da bizim memleketimiz. Çayırova’yı seviyoruz. Çayırovayı daha da güzel bir kent yapmak için emek veriyoruz, Çayırova’yı sevince daha gönülden çalışıyoruz’’ dedi.

Göreve geldiği günden bugüne kadar tamamlanan projelere de değinen Çiftçi, bu projeler içinde kendisi için en özel olanın “Beşikten Eşiğe Yetim’’ projesi olduğuna vurgu yaptı. Birçok yetim ve öksüz çocuğa doğrudan temas edebildiklerini ve maddi manevi yanında olduklarını belirten Çiftçi, bu projeyle ilgili meclis kararı çıkartarak kalıcı hale getirdikleri sözlerine ekledi.

Diğer Haberler
#cayirovabld