07 Ekim 2022 - 12:39
Çiftçi, mahalle mahalle vatandaşlarla buluşuyor

Çiftçi, mahalle mahalle vatandaşlarla buluşuyorÇayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, mahalle danışma meclisi toplantısında vatandaşlarla buluşuyor.

Göreve geldiği ilk aylarda seçim beyannamesinde sözünü verdiği mahalle danışma meclisi toplantısını gerçekleştiren ve pandemi dolayısıyla ara verdiği açık hava toplantılarına yeniden başlayan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle vatandaşlara 3.5 yılda yapılan hizmetleri anlatıyor, vatandaşların sorularını cevaplıyor.

Çayırova Belediyesi’nin düzenlediği mahalle danışma meclisi toplantıları Yenimahalle’den başladı. Yenimahalle sakinlerinin ilgiyle takip ettiği toplantı belediyenin 3.5 yılda yaptığı hizmetleri anlatan video ile başladı.

Sunumun ardından bir konuşma yapan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, mahalle danışma meclisi toplantılarında vatandaşları dinlediklerini ve kenti birlikle yönettiklerini söyledi. Çiftçi konuşmasında, “Çocukluğumun geçtiği ve yaşadığımız şehrimize hizmet etmek için canla başla çalışıyoruz. Sizler bize inandınız, güvendiniz göreve getirdiniz. Layıkıyla bu görevi yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz. Biz istiyoruz ki ilçemizi sizlerle birlikte yönetelim, doğruyu birlikte yapalım, istişare edelim .’’ dedi.

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Yenimahalle sakinlerine projelerden bahsetti. Çiftçi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde yer alan Kitap Kahve de değinerek; “Yenimahalle ve ilçemize bölgenin en büyük Kitap Kahvesi’ni kazandırdık.’’ dedi.

Daha yeşil ve yaşanabilir bir Çayırova için çalıştıklarını belirten Çiftçi, Yenimahalle’de aile sağlığı merkezi, spor salonu ve muhtarlık binasının temelini attıklarını söyledi. Parkları yenilediklerini, yeni parklar yaptıklarını ve parkları kameralarla donatarak güvenli hale getirdiklerini ifade eden Çiftçi, Yenimahalle’de yeşil alan ürettiklerini ve üretmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

 

Diğer Haberler
#cayirovabld